Новинка

Постільна білизна фланелева/Постіль двоспальна/мякенька постіль
1 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: Солодка мить
+380660480632
- +380 (66) 048-06-32Номер для замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склад: 100% бавовна. Упаковка: подарункова картонна коробка . Флане ль — бавовняна, вовняна або напівшерстяна тканина полотняного або саржевого переплетення, з пухнастим двостороннім або одностороннім рівномірним рідкісним начосом. Теплозберігаючі, м'який, приємний на дотик матеріал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴

