
Комплект фланевого полуторного постільної білизни з простирадлом на гумці
1 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: Beautiful
+380660480632
- +380 (66) 048-06-32Номер для замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект фланевого полуторного постільної білизни
Фланель — це натуральна бавовняна тканина з м'яким природним начосом. Цей тип тканини вирізняється підвищеною щільністю, а також м'якістю й дуже приємною на дотик фактурою. Завдяки високій щільності, фланель прекрасно вбирає вологу, саме тому її часто використовують для пошиття постільної білизни або одягу для немовлят. Крім того, бувши повністю натуральною, вона прекрасно пропускає повітря, створюючи найкомфортніший мікроклімат усередині ліжка.
У наборі:
Підковдра: 150х210см
Простирадло на гумці: 140х200+25см
Наволочка 70х70 см 2 шт.
Типи кольорів постійно оновлюються й змінюються. Фото забарвлень у наявності пересилання за фактом на Viber.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴

