Іграшка-подушка з пледом усередині 3 в 1. Фрекранний подарунок для рідних і близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 55 см |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Сірий |
| Стан | Нове |
| Наповнювач | Синтепон |
| Прання | Машинна/ручна |
| Висота | 30 см |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 1 року |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


