
Покривало велюрове "Шарпей" зелене 220*200
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: Зелений
+380660480632
- +380 (66) 048-06-32Номер для замовлень
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ширина полоски: 5 см
- покривало 220х200 1 шт.
Велюровий плед завжди прикрасить Ваш будинок і створить затишну атмосферу. Це покривало абсолютно екологічне та гіпоалергенне. Прекрасно переться й дуже швидко сохне. М'який та оксамитовий на дотик. Мають багатий та вишуканий вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Велюр |
| Розмір | Євро |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 220 см |
| Тип | Покривало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина покривала | 200 см |
| Довжина покривала | 220 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Кількість наволочок | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴

