
Хутряне двостороннє покривало "Норка" на велике ліжко 220х240
1 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: Персик 220х240
- +380 (66) 048-06-32Номер для замовлень
Хутряне двостороннє покривало "Норка"
Покривало Норка двостороннє, оригінальне бамбукове покривало, додасть стильності вашій вітальні або спальні. Лицьова частина покривала має неймовірно ефектний вигляд, стрижене ворс, імітація шерсті норки, м'який, ніжний і приємний а завдяки травці зі зворотного боку виріб чудово зберігає тепло! Чудово переносить велику кількість прань, зносостійкий, зберігає форму та яскравість кольору. Плед подарує комфорт і затишок вашому дому. Покривало легко переться в машинці в щадному режимі, не збирає пил, є не алергенним. Розкішне хутрове покривало стане яскравим колірним акцентом в інтер'єрі кімнати.
Щодо наявності кольорів звертайтеся до нас телефоном. Відтінки на студійних фото можуть злегка відрізнятися від оригіналу. Деякі кольори тільки під замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Змішаний |
| Матеріал | Вовна |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 220 см |
| Довжина | 240 см |
| Бахрома | Є |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Бамбук |
| Тип | Покривало |
| Ширина покривала | 220 см |
| Довжина покривала | 240 см |
- Ціна: 1 040 ₴

